Sport w szkole

Wyniki sportowe w roku szkolnym

2018/2019


Mistrzostwa Polski młodzików U16- Bełchatów 23.09.2018r

Wiktoria Solecka – 6 miejsce w pchnięciu kulą

 

Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych Namysłów

Bogusława Dudek – 1 miejsce

Karolina Barańska – 3 miejsce

 

Mistrzostwa gminy w halowej piłce nożnej

 

1 miejsce chłopcy  młodsi:

Jakub Gąsior

Paweł Durka

Kryspin Łuczek

Jakub Mętel

Jakub Dzidowski

Maciej Lenart

Mateusz Ostolski

Aleksander Pruś

Bartosz Prędki

 

1 miejsce chłopcy starsi:

Adam Grzybek

Dawid Foluszczyk

Maksymilian Foluszczyk

Bartosz Mela

Patryk Bułajewski

Mateusz Szybyłowicz

Hubert Seweryński

Kacper Noga

 

Mistrzostwa powiatu w halowej piłce nożnej

2 miejsce chłopcy młodsi:

 

Jakub Gąsior

Paweł Durka

Kryspin Łuczek

Jakub Mętel

Jakub Dzidowski

Maciej Lenart

Mateusz Ostolski

Aleksander Pruś

 

Mistrzostwa powiatu w halowej piłce nożnej

2 miejsce chłopcy starsi:

Adam Grzybek

Dawid Foluszczyk

Maksymilian Foluszczyk

Bartosz Mela

Patryk Bułajewski

Mateusz Szybyłowicz

Hubert Seweryński

Kacper Noga

Powiatowe Igrzyska LZS w LA 09.05.2019r.

60 m (2003r) dziewcząt

II m- Klaudia Szołdra

600 m(2003r)

I m - Bogusława Dudek

I m - Sztafeta 4x200m

(K.Szołdra, B. Dudek, K. Barańska ,J. Müller)

300m(2003r) chłopców

I m - Bartosz Mela

II m - Hubert Seweryński

Im -sztafeta 4x200m

(M. Mielczarek, A. Grzybek, D. Foluszczyk, H. Seweryński)

60m(2011r)

Im – Zofia Korzeniowska

60m ( 2010r)

Im – Oliwia Iżykowska

120m ( 2010r)

IIm – Maria Kilan

60m (2008r)

IIm – Zuzanna Pastuszka

60m (2007)

IIm – Aleksandra Łastowska

200m(2007r)

IIm – Amelia Pruś

Im – sztafeta 4x50m

( L. Dorobisz, Z. Pastuszka, A. Łastowska, A. Pruś)

 

60 m (2010r)

III m – Piotr Szczygieł

60 m (2011r)

III m – Dawid Płaczek

120 m ( 2009)

I m – Jakub Gąsior

120 m ( 2010r)

I m – Aleksander Pruś

120 m ( 2011r)

I m – Miłosz Iżykowski

II m- Kuba Maciejczyk

 

60m( 2008r) Chłopców

IIm Paweł Durka

60m ( 2005r)

IIM – Eryk Jankowski

300m ( 2005r)

I m - Kacper Noga

400m ( 2008r)

II m – Jakub Dzidowski

600m ( 2007r)

II m - Mateusz Ostolski

I m -Sztafeta 4x50m

( Durka, Ostolski, Gąsior, Dzidowski)

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej lekkoatletyka 14.05.2019r

I m – Wiktoria Solecka – pchnięcie kulą

Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Mistrzostwa Powiatu

II m -  piłka nożna dziewcząt

( K. Barańska, B. Dudek, D. Dulęba, M. Kozica, K. Łepek, J. Müller, W. Solecka, K. Szołdra, W. Zalewska)

II m – piłka nożna chłopców- Mistrzostwa Powiatu

( A. Grzybek, M. Mielczarek,  P. Bułajewski,  D. Foluszczyk, B. Mela, K. Noga, M. Szybyłowicz, H. Seweryński.

 

Download